آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید کارتن کفش و خرید ارزان قیمت

تولید کارتن کفش و خرید ارزان قیمت

صنعت پوشاک هم مانند صنایع دیگر برای اینکه خرید از محصولات خود را افزایش دهد به بسته بندی خود اهمیت داده است. و در این بین تولید کارتن کفش که از لحاظ قیمت ارزان هم است، تولید بیشتری را داشته است.
جعبه کفش در انواع مختلفی تولید می شود که در نوع زنانه یا مردانه و اندازه و سایز بسیار با هم فرق می کنند. برای کفش زنانه یک مدل می سازند و برای مردانه مدلی دیگر و نیز برای بچگانه نیز باید جدا ساخته شود.
البته بسته به هر فروشنده این نوع مدل ها متفاوت است و گاها بعضی دیده می شوند که کفش های مردانه و زنانه با یک مدل ساخته می شوند و فقط سایز آنها با هم تفاوت دارند.

تولید جعبه کفش

جعبه کفش معمولا از جنس کارتن ای فلوت است که در رنگ های مختلفی می تواند تولید شود و در بعضی موارد نیز با مقوا هم تولید می کنند. اما تولید آن با کارتن ای فلوت تفاوت ای زیادی مشاهده می شود که در نوع قالب آن و رنگ بندی این تفاوت ها به چشم می خورد.

برای کارتن کفش معمولا باید قالب ساخته شود چون این نوع کارتن ها به شکل ساده طراحی نمی شوند که نیاز به قالب نداشته باشند. ابتدا قالب ساخته می شود و رنگ آن نیز مشخص می گردد و اگر رنگی به غیر از رنگ کارتن مد نظر باشد باید برای آن پوستر چاپ شود و بعد بر روی آن لمینت شود.

منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

مطلب پیشنهادی

نمونه کارتن مشهد

بازار خرید کارتن مرغوب

برای خرید کارتن های مرغوب ازکارخانه های کارتن سازی باید چگونه اقدام نماییم؟ بهترین قیمت …

پاسخ دهید