کارتن جعبه پستی در تهران

کارتن پستی چیست؟چه کاربردی دارد ؟ در چه جایی از آن استفاده می شود؟چه مزایا و چه معایبی دارد ؟ این سوالاتی است که با شنیدن این کارتن پستی در ذهن ما ایجاد می شود .لازم به ذکر است که کارتن های پستی در هر شهری و استانی در کشور رایج هستند و در همه نقاط از آنها استفاده می‌شود و همچنین بسیار ارزان قیمت و پر کاربرد است، امروزه کارتن های پستی بسیار در بین مردم رواج یافته است و همچنین این محصولات انواع مختلفی دارند که هرکدام از جنس و ابعاد مورد نظر طراحی و ساخته شده است.اگر دوست دارید با انواع مدل های این کارتن ها آشنا بشوید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کارتن پستی در یک اسم ساخته شده بر اساس ابعاد های مختلف و عمومی می باشد که اداره پست برای حمل بسته ها خود از آن به کار می‌گیرد که این کار موجب شده است تا افرادی که داری کسب و کار های آنلاین، به دنبال چنین اندازه هایی برای ارسال محصول‌ های خود به متقاضیان باشند و این موضوع موجب شده است تا این بسته بندی ها را با اسم کارتن پستی جستجو کنند.در ادامه به شناسایی کارتن جعبه پستی های متفاوتی خواهیم پرداخت.

.

کارتن جعبه پستی در تهران

کارتن پستی ثبت شرکتها

کارتن پستی ثبت شرکتها کارتن پستی یکی از انواع بسته بندی‌ های منحصر به فرد است که با بودن نشان پست نیز محل مناسب برای جای تمبر، مکانی برای آدرس گیرنده و فرستنده که ارسال مرسولات را راحت کرده است. کارتن پستی برای دفتر های پیشخوان در کل کشور، انواع مرکز خرید های اینترنتی و شرکت ها برای ارسال کردن مرسولات پستی خود می توانند کاربرد همگانی نیز داشته باشد. کارتن پستی باعث می شود تا ارسال کننده محصول به آسانی بتواند محصول خود را داخل بسته بگذارد و خود آن را بسته بندی و آدرس را درج کرده و تحویل اداره پست بدهد . مشخصات این کارتن ها، داشتن چاپ مخصوص شرکت ملی پست ایران است.

فواید کارتن پستی در بسته بندی محصول های متفاوت :

کار کردن با کارتن های پستی در بسته بندی های محصولات متنوع با توجه به مقاومت بالای جعبه ها، هزینه مناسب، فروش به صورت عمده و تک ،در هر سایز بندی متفاوت کارتن های پستی، باعث شده تا از این محصول ها در بسته بندی کالاهای متفاوت به کار گرفته شود .

این کارتن ها در برابر رطوبت استقامت و مقاومت بسیار بالایی دارند، دلایل محیطی و اقسام ضربه های فیزیکی محکم عمل کرده و ایمنی بودن کالاهای بسته بندی شده را تامین می کند.

البته ناگفته نماند که می توانید این کارتن ها به قیمت عمده از بازار های مصرفی تهیه کنید و هزینه های اضافی تجارت خود را با کمک این وسیله کاهش دهید.چاپ روی این کارتن ها به آسانی انجام می شود، پی شما کاربران عزیز می توانید نام و نشان تجاری خود را برای بازاریابی تجارت خود به آسانی روی کارتن پستی چاپ کنید.

طراحی های بسته بندی بسته ها در میزان فروشتان بسیار مؤثر‌ می‌باشد .

در دنیای مدرن امروزه صورت ظاهری و طراحی بسته بندی کارتن پستی در مقبولیت و جذابیت کالا نزد مشتری بسیار تاثیر دارد . یکی از روش های بازاریابی کسب و کار ها ، به اشتراک گذاشتن طراحی جعبه‌ها و شکل بسته‌بندی بسته هایشان در رسانه های اجتماعی است. این کار باعث بیشتر نشان داده شدن کالا و جلب توجه مشتریان می شود.

قابلیت حمل آسان :

در ابتدا نیاز است که جعبه مورد نظر را طراحی نمایید، که کم‌ترین جا را در حمل خود بگیرد. همچنین مشتری بتواند آن را به آسانی حمل کند.

سادگی و جذابیت :

در چند سال اخیر تا به امروز سادگی یکی از ویژگی های مهم و جدیدی است که می توان این آیتم را در بسیاری از طراحی‌ها مشاهده کرد.

به کار بردن لوگوی های شرکت :

همچنین اینکه مشتری در هنگام خرید کالا لوگوی شرکت را روی بسته کالا ببیند مهم است. لوگو نشان‌دهنده هویت شرکت شما است و می‌تواند ابزاری بسیار مهم در جلب نظر مشتری نیز باشد.

کارتن پستی در یک اسم ساخته شده بر اساس ابعاد های مختلف و عمومی می باشد که اداره پست برای حمل بسته ها خود از آن به کار می‌گیرد که این کار موجب شده است تا افرادی که دارای کسب و کار های آنلاین، به دنبال چنین اندازه هایی برای ارسال محصول‌ های خود به متقاضیان باشند و این موضوع موجب شده است تا این بسته بندی ها را با اسم کارتن پستی جستجو کنند.

کارتن پستی اختصاصی

کارتن پستی اختصاصی

امروزه ما دارای مدل های متفاوتی کاران پستی هستیم که جنس و مدل هرکدام با دیگری فرق دارد .

در قسمت های قبل ما با تعدادی از مدل ها آشنا هستید، یکی از مدل ها از بین کارتن های پستی ، کارتن های پستی اختصاصی هستند که آنها برای شرکت هایی است که می خواهند لوگوی مخصوص شرکتشان روی بسته چاپ شود .

کارتن پستی حرفه ای

کارتن پستی حرفه ای

همه افراد تا به امروز از کارتن های پستی حداقل یکبار برای ارسال محصولات پستی مان، استفاده کرده ایم. این کارتن های همیشه حاضر که در سایزبندی های مختلف، طرح ها و اندازه های متفاوت طراحی و ساخته شده و به بازار ارائه می شوند، سال ها است که تحت شرایط کارتن پستی برای بسته بندی محصولات پستی کاربرد بالایی دارند و از مهمترین ویژگی های کارتن پستی که آنها را از انواع لوازم های بسته بندی و کارتن های آماده جداگانه می کند، اطلاعاتی است که روی کارتن چاپ می شود.

کارتن های پستی در هر طرح و ابعادی به بازار عرضه می شوند؛ اما یک مزیت در همه ی آن ها به طور یکی رعایت می شود که آن هم اطلاعات پستی مانند آدرس گیرنده، آدرس فرستنده و جای چسباندن تمبر است که در همه‌ی سایز بندی های کارتن پستی موجود است، به صورتی که وقتی نام کارتن پستی به وسط می آید، همه ما در افکار خود کارتنی را می بینیم که اطلاعاتی از آدرس گیرنده و فرستنده روی آن چاپ شده و گاهی نیز طرح و لوگو معروف اداره پست نیز روی آن موجود است تا نشان دهد با کارتن ویژه اداره پست مواجه هستیم.

با این شکل تصور در ذهن مردم به وجود می آید که کارتن پستی فقط در ارسال محصولات شرکت پست کاربرد زیادی دارد؛ اما مرایای منحصر به فرد این جعبه های مقوایی باعث شده تا در مدت زمان های متفاوت استفاده از این ابزار در سایر کسب و کارها نیز به کار برده شود و شکل مداومی به خود بگیرد.

کارتن های پستی با استحکام بسیار بالای تولید و در بازار عرضه می شوند و از این رو به امنیت محصولات را در هنگام حمل تامین می کنند، به همین دلیل به ندرت استفاده از کارتن های حاضر پستی در حمل و نقل کالاهایی که قصد داریم آن ها را به نقاط بسیار دوری ارسال کنیم، در بین اکثر مردم رواج یافته است و امروزه اغلب افراد در کسب و کارهای خود نیز از این لوازم برای بسته بندی کالا های خود استفاده می کنند.

فواید کارتن پستی در بسته بندی محصولات متفاوت

همانگونه که اشاره شد در کسب و کارها و تجارت های امروز استفاده از کارتن های پستی در بسته بندی های محصولات متفاوت به تدریج رواج یافته و در اکثر صنایع تولیدی از این جعبه های مقوایی آماده برای حمل محصولات متنوع خود استفاده می شود و به این دلیل است که این اتفاق فواید و ویژگی های مخصوص به خود کارتن های پستی در بسته بندی کالا های متفاوت است.

کار کردن با کارتن های پستی در بسته بندی کالا های مختلف با توجه به مقاومت بالای این جعبه ها، هربنه مناسب، فروش به صورت عمده و در آخرین مرحله سایز بندی های متفاوت کارتن های پستی، باعث شده تا از این محصولات در بسته بندی کالاهای متفاوت استفاده شود؛ اما اگر این موارد تنها فواید استفاده از کارتن های پستی نیست بلکه استفاده و کاربرد کارتن پستی با توجه به ویژگی های مخصوص این جعبه ها می تواند موارد دیگری نیز مانند موارد زیر را نیز شامل شود:

کارتن های پستی به شکل کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه تهیه می شوند و این یعنی شما به راحتی می توانید از انواع این کارتن ها در بسته بندی محصولات بزرگ، سنگین و سبک به آسانی استفاده کنید.

با توجه به پر کاربرد بودن کارتن های پستی در بسته بندی کالا هایی که به نقاط متفاوت ارسال می شوند، این کارتن ها در مقاومت های متنوع تهیه می شوند تا در برابر رطوبت، دلایل محیطی و انواع ضربه های فیزیکی مقاوم عمل کرده و ایمنی بودن کالاهای بسته بندی شده را تامین کند.

این کارتن ها در سایز بندی های متفاوتی ارائه می شوند تا شما به راحتی بتوانید محصولات با ابعاد های مختلف را به آسانی و با ایمنی بالا بسته بندی کنید.

کارتن های پستی را می توانید به قیمت عمده نیز از بازار خریداری و تهیه کنید و هزینه های تجارت خود را بدین وسیله کاهش دهید.

کارتن شرکت پست

کارتن شرکت پست

در همه دنیا وظیفه حمل و نقل بسته های پستی به عهده اداره یا شرکت پست آن کشور است .

حال در ایران عزیزمان نیز اینکار بر عهده شرکت پست می باشد، یعنی فرستنده بسته مورد نظر خود را با آدرس گیرنده و فرستنده به اداره تحویل میدهد و اداره پست هم با کارتن مخصوص خود آن را به‌ دست متقاضی می رساند.

چاپ کارتن پستی

چاپ کارتن پستی

برای تولید جعبه پستی در ابتدا اندازه ها و جنس آن انتخاب می شود. در این قسمت معلوم خواهد شد که از چه لایه هایی برای ساخت کارتن استفاده می‌شود.

در قدم بعد برش این لایه های در ابعاد مشخص انجام می شود.

قسمت مهم دیگر آن چاپ طرح مورد علاقه تان است. در این مرحله جای چاپ لوگوی شرکت ، محل نوشتن اطلاعات فرستنده و گیرنده ، محل چسباندن تمبر و نیز محل درج بارکد نیز باید مشخص شده باشد.

با آمادگی لایه های متفاوت ، نوبت آن است که این لایه ها را روی هم دیگر بچسبانید تا ساختار کارتن کاملا صورت بگیرد. در این قسمت لبه های کارتن هم نیز پرس می شوند.

در نهایت خط تیغ کارتن توسط دستگاه های ویژه روی آن جای می گیرد تا جعبه های پستی آماده شود.

البته ناگفته نماند که چاپ روی جعبه به ابزارهای مخصوص احتیاج دارد .

جعبه مقوایی پستی

جعبه مقوایی پستی

مقوا در حرفه جعبه سازی بسیار کاربرد دارد که برای بسته بندی و مورد های متفاوتی از بسته های مقوایی نیز استفاده می کنند.

مقوا انواع مختلفی دارد که امکان دارد از ماده خام تهیه شده باشد و یا از تبدیل و مواد های بازیافت شده تولید شده باشد که در هر صورت از استحکام بالایی برخوردار است و اغلب برای بسته بندی اکثریت لوازم های خانگی، لوازم برقی از آنها به کار برده می‌شود و به صورت جعبه ها و کارتن های متنوعی از آن نیز استفاده می شود.

قیمت خرید کارتن پستی

قیمت خرید کارتن پستی

قیمت و هزینه کارتن پستی بر اساس سفید یا قهوه ای بودن آنها، ۳ یا ۵ لایه بودن کارتن ها نیز، انتخاب مدل چاپ، مشخص نمودن ابعاد و تعداد تولیدی، حال همه این موارد موجب هزینه های دقیق کارتن می شود. مشاهده شده است در اکثر کارتن های پستی از بسته های پستی در اصطلاح یک اسم شناخته شده بر اساس اندازه ها و عمومی می‌باشد .که اداره پست برای حمل بسته های خود از آن استفاده کرده که این امر موجب شده تا مدیران مرکز خرید های اینترنتی، به دنبال چنین اندازه هایی برای ارسال محصول های خود به مشتریان خود باشند و این موضوع موجب شده که این بسته بندی را با نام کارتن پستی جستجو کرده و نام برده نیز می شود. ترکیبات کارتن ها و بهترین نوع چاپ ها به کار گرفته شده و در صورتی که تحویل گیرنده سفارش خود از این موضوع بدون اطلاع است.

حتما برای خرید کارتن، جعبه پست پایین قیمت پیشنهاد می شود به شکل زیاد و عمده در بالای آن ثبت سفارش کنید تا بسته بندی ارزان را خرید نمایید و همچنین فروش کارتن های پستی در تیراژ های متفاوت نیز امکان پذیر می‌باشد ولی اگر در لیست قیمت به مبلغ هر کارتن در تیراژ ۱۰۰۰ عدد و ۱۰,۰۰۰ هزار عدد دقت کنید و تنوع بین آنها را خواهید فهمید یکی از انواع بسته بندی پستی، کارتن پستی کیبوردی می‌باشد که برای محصولات مخصوصی چون لوازم آرایشی و پوشاک استفاده می شود.

خرید کارتن پستی با کمترین قیمت

همانگونه که در دو خط بالا نیز به این موضوع اشاره شد موضوع دیگری را نیز که می تواند در کمتر شدن قیمت ساخت بسته پستی کمک کند. انتخاب ترکیب های متفاوت کارتن می باشد و همچنین اگر چاپ دارد از چه نوع چاپی استفاده کرد و اگر هم که چاپ ندارد می‌تواند در کمتر شده هزینه تمام شده موثر بوده و به حداقل خود برساند.حال در ساخت کارتن پستی از انواع ترکیبات بازیافت شده هم استفاده می‌نمایند .شاید از دو جای متفاوت استعلام هزینه نماید با یک ابعاد مخصوص چاپ یک شکل، ولی قیمت هر کدام مختلف باشد.

حالا شما با خواندن قسمت های بالایی و با بدست آوردن اطلاعاتی می توانید از این محصولات پر کاربرد استفاده نمایید.

از شما عزیزان برای همراهی ما در این مقاله متشکریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.